Dzisiaj jest niedziela, 5 grudnia 2021 roku

Terminarz

[Liga okręgowa] [IV liga] [Puchar Polski] [Towarzyskie]

Broń Radom - Mazowsze Grójec IV liga 27.07.2011 17:30 4:2
Mazowsze Grójec - Pilica Białobrzegi IV liga 13.08.2011 17:00 1:1
GLKS Nadarzyn - Mazowsze Grójec IV liga 20.08.2011 17:00 2:0
Mazowsze Grójec - Znicz II Pruszków IV liga 27.08.2011 17:00 2:1
Energia Kozienice Janików - Mazowsze Grójec IV liga 31.08.2011 17:00 1:1
Mazowsze Grójec - Wulkan Windoor Zakrzew IV liga 03.09.2011 16:00 1:0
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Mazowsze Grójec IV liga 10.09.2011 16:30 6:0
Mazowsze Grójec - Mszczonowianka Mszczonów IV liga 17.09.2011 16:00 2:2
UKS Łady - Mazowsze Grójec IV liga 21.09.2011 16:30 2:3
Mazowsze Grójec - Okęcie Warszawa IV liga 24.09.2011 16:00 1:3
Victoria Sulejówek - Mazowsze Grójec IV liga 01.10.2011 18:00 2:1
Mazowsze Grójec - Polonia Iłża IV liga 08.10.2011 15:00 1:3
Podlasie Sokołów Podlaski - Mazowsze Grójec IV liga 16.10.2011 15:00 2:2
Mazowsze Grójec - Skra Konstancin IV liga 22.10.2011 15:00 2:1
Naprzód Zielonki - Mazowsze Grójec IV liga 29.10.2011 11:00 0:1
Mazowsze Grójec - Żyrardowianka Żyrardów IV liga 11.11.2011 13:00 2:0
KS Warka - Mazowsze Grójec IV liga 19.11.2011 13:00 0:1
Mazowsze Grójec - Woy Bukowiec Opoczyński IV liga 28.01.2012 13:00 1:4
Mazowsze Grójec - Sokół Przytyk IV liga 08.02.2012 18:00 2:4
Pilica Białobrzegi - Mazowsze Grójec IV liga 18.03.2012 15:00 3:1
Mazowsze Grójec - GLKS Nadarzyn IV liga 24.03.2012 15:00 4:1
Znicz II Pruszków - Mazowsze Grójec IV liga 01.04.2012 15:30 4:4
Mazowsze Grójec - Energia Kozienice-Janików IV liga 06.04.2012 16:00 0:0
Wulkan Zakrzew - Mazowsze Grójec IV liga 11.04.2012 16:00 2:1
Mazowsze Grójec - Pogoń Grodzisk Mazowiecki IV liga 14.04.2012 16:00 0:0
Mszczonowianka Mszczonów - Mazowsze Grójec IV liga 21.04.2012 16:00 3:0
Mazowsze Grójec - UKS Łady IV liga 28.04.2012 16:00 1:3
Okęcie Warszawa - Mazowsze Grójec IV liga 02.05.2012 16:30 1:0
Mazowsze Grójec - Victoria Sulejówek IV liga 05.05.2012 16:00 4:1
Polonia Iłża - Mazowsze Grójec IV liga 12.05.2012 16:00 4:1
Mazowsze Grójec - Podlasie Sokołów Podlaski IV liga 16.05.2012 17:00 8:0
Skra Konstancin - Mazowsze Grójec IV liga 19.05.2012 17:30 1:4
Mazowsze Grójec - Naprzód Zielonki IV liga 26.05.2012 16:00 3:0
Żyrardowianka Żyrardów - Mazowsze Grójec IV liga 02.06.2012 18:00 0:1
Mazowsze Grójec - KS Warka IV liga 06.06.2012 18:00 2:0

Sezony:


Wspierają nas





Urodziny


Dzisiaj urodziny:
Krystian Zakrzewski
Stanisław Andziak
Życzymy wszystkiego najlepszego!

Tabela

1. Pilica Białobrzegi 23 72:27 59
2. Mazovia Mińsk Maz. 23 69:25 47
3. Oskar Przysucha 23 55:29 39
4. Mszczonowianka M. 23 49:33 38
5. Podlasie Sokołów Pod. 23 49:40 35
6. Wilga Garwolin 23 44:35 35
7. Zamłynie Radom 23 50:50 34
8. Tygrys Huta Mińska 23 34:34 29
9. Proch Pionki 23 30:41 28
10. Mazowsze Grójec 23 33:39 27




Transfery

Przyszli:

Szymon Kołosowski (KS Raszyn)

Mikołaj Napora (Olimpia Zambrów)

Szymon Iwanowski (GKS Królewscy Jedlnia)

Filip Dubel (Varsovia Warszawa)

Jan Świątek (KS Paradyż)

Karol Kasprzyk (Centrum Radom)

 

Odeszli:

Stefan Trawiński (Zodiak Sucha)

Tomasz Żebrowski (KS Promna)

Artur Dębiec (nie wznowił treningów)

Jacek Kowalski (KS Łomianki)

Dominik Dąbrowski (KS Lesznowola)

Nikodem Jemioł (nie wznowił treningów)

Jakub Konopka (Kraska Jasieniec)

Michał Konopka (Kraska Jasieniec)

Ostatni mecz


Mazovia - Mazowsze
4:1

25.kolejka IV ligi
05.06.2021 17:00

Najlepsi strzelcy

1. Mikołaj Napora
2. Daniel Złoch
3. Alistair Selamolela
4. Karol Prasek
5. Jacek Kowalski

Wkrótce

PIĄTEK, 11 CZERWCA

Orliki: Mazowsze 2010 Grójec - Pilica Nowe Miasto 19.00

SOBOTA, 12 CZERWCA

Juniorzy młodsi: Mazowsze 2005 Grójec - Broń Radom 10.00

Młodziki: Mazowsze 2008 Grójec - Mundialito 12.30

Seniorzy: Mazowsze Grójec - Mszczonowianka Mszczonów 17.00

NIEDZIELA, 13 CZERWCA

Młodziki: Magnuszew - Mazowsze 2009 Grójec 11.00