Dzisiaj jest niedziela, 20 września 2020 roku

Terminarz

[Liga okręgowa] [IV liga] [Puchar Polski] [Towarzyskie]

Iłżanka Kazanów - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 14.08.2019 18:00 3:3
Mazowsze Grójec - Szydłowianka Szydłowiec Liga okręgowa 17.08.2019 11:00 1:0
Powiślanka Lipsko - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 25.08.2019 17:00 3:2
Mazowsze Grójec - Zawisza Sienno Liga okręgowa 31.08.2019 16:00 8:0
Pilica Nowe Miasto - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 04.09.2019 17:00
Mazowsze Grójec - LKS Promna Liga okręgowa 07.09.2019 17:00 0:0
Królewscy Jedlnia - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 15.09.2019 16:00 2:4
Mazowsze Grójec - Gryf Policzna Liga okręgowa 21.09.2019 16:00 4:0
Zwolenianka Zwoleń - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 28.09.2019 16:00 1:5
Mazowsze Grójec - Orzeł Wierzbica Liga okręgowa 06.10.2019 11:00 5:0
Centrum Radom - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 13.10.2019 11:30 3:4
Mazowsze Grójec - Zamłynie Radom Liga okręgowa 19.10.2019 15:00 0:2
Jodła Jedlnia-Letnisko - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 27.10.2019 14:00 2:1
Mazowsze Grójec - Energia Kozienice Liga okręgowa 03.11.2019 13:00 2:1
Drogowiec Jedlińsk - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 10.11.2019 13:00 0:1
Pilica Białobrzegi - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 28.11.2019 19:00 5:2

Sezony:


Wspierają nas











Urodziny


Dzisiaj urodziny:
Maciej Mazurkiewicz
Życzymy wszystkiego najlepszego!

Tabela

1. Mazovia Mińsk Maz. 7 23:6 17
2. Wilga Garwolin 6 12:3 14
3. Tygrys Huta Mińska 7 12:7 13
4. Zamłynie Radom 7 13:10 13
5. Oskar Przysucha 6 18:6 10
6. Mazowsze Grójec 6 11:8 19
7. KS Warka 7 9:8 8
8. Podlasie Sokołów Pod. 6 10:10 8
9. Hutnik Huta Czechy 6 4:5 8
10. Mszczonowianka M. 7 17:15 8




Ważna informacja

GKS Mazowsze Grójec zaprasza na pierwszy trening chłopców urodzonych w latach 2015 i 2016. Zajęcia odbędą się w poniedziałek 7 września o godz. 15.30 na stadionie przy ulicy Laskowej w Grójcu.

Zajęcia poprowadzi trener Konrad Główka. Numer kontaktowy: 503-33-20-09.


Transfery

Przyszli:

Artur Dębiec - Ursus Warszawa

Grzegorz Wilczyński - Drukarz Warszawa

Dominik Trojanowski - Żyrardowianka Żyrardów

Jacek Kowalski - Piast Piastów

Kacper Urbański - Drukarz Warszawa

Hubert Gołąbek - KS Warka

Paweł Młodziński - Broń Radom

Mateusz Ostrowski - Ursus Warszawa

Alistair Selamolela- Polonia Warszawa

Odeszli:

Rafał Sobczak - KS Warka

Przemek Sieczko - Marcovia Marki

Dawid Skrzycki - Naprzód Stare Babice

Mikołaj Nojek - Korona Góra Kalwaria

Kamil Zieliński - KS Lesznowola

Ostatni mecz


Hutnik - Mazowsze

8.kolejka IV ligi
19.09.2020 16:00

Następny mecz


Mazowsze - Podlasie
12 września 2021 r.
godzina 16:00
Mecz o mistrzostwo IV ligi

Najlepsi strzelcy

1. Alistair Selamolela
2. Hubert Gołąbek
3. Mateusz Ostrowski
4. Daniel Złoch
5. Dominik Trojanowski

Wkrótce

SOBOTA, 19 WRZEŚNIA

Orliki: Mazowsze 2010 Grójec - Radomiak 10.00

Orliki: Białobrzegi - Mazowsze 2011 Grójec 10.00

Juniorzy młodsi: Iskra Gózd - Mazowsze 2005 Grójec 11.00

Trampkarze: Iskra Zbrosza Duża - Mazowsze 2007 Grójec 10.00

Żaki: Mazowsze 2013 Grójec - Warka 11.30

Seniorzy: Hutnik Huta Czechy - Mazowsze Grójec 16.00 (mecz w Trąbkach k. Garwolina)

NIEDZIELA, 20 WRZEŚNIA

Młodziki: Mazowsze 2008 Grójec - Pilica Nowe Miasto 10.00

Młodziki: Mazowsze 2009 Grójec - Energia Kozienice 12.00