Dzisiaj jest poniedziałek, 18 października 2021 roku

Terminarz

[Liga okręgowa] [IV liga] [Puchar Polski] [Towarzyskie]

Mazowsze Grójec - Kraska Jasieniec Towarzysko 26.07.2019 18:00 3:2
Mazowsze Grójec - Pogoń II Grodzisk Mazowiecki Towarzysko 03.08.2019 11:00 6:2
Mazowsze Grójec - Pilica Białobrzegi Towarzysko 07.08.2019 18:30 1:3
Mazowsze Grójec - SEMP Ursynów Towarzysko 09.08.2019 18:00 5:1
Iłżanka Kazanów - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 14.08.2019 18:00 3:3
Mazowsze Grójec - Szydłowianka Szydłowiec Liga okręgowa 17.08.2019 11:00 1:0
Powiślanka Lipsko - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 25.08.2019 17:00 3:2
Mazowsze Grójec - Zawisza Sienno Liga okręgowa 31.08.2019 16:00 8:0
Pilica Nowe Miasto - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 04.09.2019 17:00
Mazowsze Grójec - LKS Promna Liga okręgowa 07.09.2019 17:00 0:0
Królewscy Jedlnia - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 15.09.2019 16:00 2:4
Mazowsze Grójec - Gryf Policzna Liga okręgowa 21.09.2019 16:00 4:0
Zwolenianka Zwoleń - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 28.09.2019 16:00 1:5
Mazowsze Grójec - Orzeł Wierzbica Liga okręgowa 06.10.2019 11:00 5:0
Centrum Radom - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 13.10.2019 11:30 3:4
Mazowsze Grójec - Zamłynie Radom Liga okręgowa 19.10.2019 15:00 0:2
Jodła Jedlnia-Letnisko - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 27.10.2019 14:00 2:1
Mazowsze Grójec - Energia Kozienice Liga okręgowa 03.11.2019 13:00 2:1
Drogowiec Jedlińsk - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 10.11.2019 13:00 0:1
Pilica Białobrzegi - Mazowsze Grójec Liga okręgowa 28.11.2019 19:00 5:2
Mazowsze Grójec - Kraska Jasieniec Towarzysko 01.02.2020 12:30 6:1
Mazowsze Grójec - KS Warka Towarzysko 08.02.2020 12:30 2:3
Mazowsze Grójec - Ryś Laski Towarzysko 22.02.2020 12:30 4:6
Mazowsze Grójec - Mszczonowianka Mszczonów Towarzysko 29.02.2020 12:30 0:2

Sezony:


Wspierają nas





Tabela

1. Pilica Białobrzegi 23 72:27 59
2. Mazovia Mińsk Maz. 23 69:25 47
3. Oskar Przysucha 23 55:29 39
4. Mszczonowianka M. 23 49:33 38
5. Podlasie Sokołów Pod. 23 49:40 35
6. Wilga Garwolin 23 44:35 35
7. Zamłynie Radom 23 50:50 34
8. Tygrys Huta Mińska 23 34:34 29
9. Proch Pionki 23 30:41 28
10. Mazowsze Grójec 23 33:39 27




Transfery

Przyszli:

Szymon Kołosowski (KS Raszyn)

Mikołaj Napora (Olimpia Zambrów)

Szymon Iwanowski (GKS Królewscy Jedlnia)

Filip Dubel (Varsovia Warszawa)

Jan Świątek (KS Paradyż)

Karol Kasprzyk (Centrum Radom)

 

Odeszli:

Stefan Trawiński (Zodiak Sucha)

Tomasz Żebrowski (KS Promna)

Artur Dębiec (nie wznowił treningów)

Jacek Kowalski (KS Łomianki)

Dominik Dąbrowski (KS Lesznowola)

Nikodem Jemioł (nie wznowił treningów)

Jakub Konopka (Kraska Jasieniec)

Michał Konopka (Kraska Jasieniec)

Ostatni mecz


Mazovia - Mazowsze
4:1

25.kolejka IV ligi
05.06.2021 17:00

Najlepsi strzelcy

1. Mikołaj Napora
2. Daniel Złoch
3. Alistair Selamolela
4. Karol Prasek
5. Jacek Kowalski

Wkrótce

PIĄTEK, 11 CZERWCA

Orliki: Mazowsze 2010 Grójec - Pilica Nowe Miasto 19.00

SOBOTA, 12 CZERWCA

Juniorzy młodsi: Mazowsze 2005 Grójec - Broń Radom 10.00

Młodziki: Mazowsze 2008 Grójec - Mundialito 12.30

Seniorzy: Mazowsze Grójec - Mszczonowianka Mszczonów 17.00

NIEDZIELA, 13 CZERWCA

Młodziki: Magnuszew - Mazowsze 2009 Grójec 11.00